PostWysłany: Nie 19:50, 13 Lis 2005    Temat postu:

Chelsea nie istniałoby na europejskiej arenie gdyby nie rosyjskie pieniądze, niestety jest jednym z faworytów w LM. Całe szczęście, że Chelsea nie kupiło Gerarda bo jest to jeden z niewielu wychowanków w tej drużynie.

Posty: 84

Skąd: Wieliczka

PostWysłany: Pon 12:44, 28 Lis 2005    Temat postu:

Przez ostatnie tygodnie wogule tu nie zaglądałem ale niekturych może ucieszy fakt że..

W ostatnim meczu 14 kolejki Premiership zespół West Ham United przed własną publicznością podejmował Manchester United. Czerwone Diabły we wtorek(22.11.05) przed własną publicznością rozegrały spotkanie w ramach Ligi Mistrzów z hiszpańskim Villarrealem. Zawiodła wówczas skuteczność i podopieczni Alexa Fergusona zremisowali bezbramkowo. W lidze Man U mimo, że gra przeciętnie przed spotkaniem znajdowało się na 4 pozycji z dorobkiem 24 oczek. W ostatnim spotkaniu ligowym wygrali w Londynie z Charltonem 1-3. Gospodarze z kolei plasowali się na 9 pozycji z dorobkiem 19 punktów. W ostatnim meczu szczęśliwie w derby Londynu zremisowali z Tottenhammem zdobywając bramkę w 90 minucie.

Obie jedenastki grały ze sobą dwa razy w sezonie 2002/03. Wówczas w Londynie był remis 1-1. Na Old Trafford było 3-0 dla Czerwonych Diabłów.

Już w pierwszej minucie meczu Matthew Etherington z prawej strony dośrodkował w pole karne, a Marlon Harewood strzałem lewą nogą ze środka pola umieścił piłkę w lewym narożniku. 1-0

W 10 minucie Ruud van Nistelrooy uderzył prawą nogą ze środka pola ale Roy Carroll sparował piłkę. Chwilę później Carroll wybił piłkę na korner po strzale Paul Scholes'a.

W 20 minucie Yossi Benayoun uderzył nad poprzeczką.

W 22 minucie Wayne Rooney wpadł w pole karne z prawej strony. Przełożył piłkę na prawą nogę i wślizgiem uderzył w długi róg po ziemi ale tam bramkarz gospodarzy zdołał sparować piłkę, która wyszła w pole.

W 26 minucie po rzucie rożnym z prawej strony i wybiciu piłki za pole karne strzał oddał Paul Konchesky ale nad poprzeczką.

W 41 minucie Teddy Sheringham oddał zza pola karnego strzał nad poprzeczką. W odpowiedzi po przeniesieniu akcji na drugą stronę Rooney uderzył po ziemi z prawej strony ale ponownie Roy Carroll - były gracz Czerwonych Diabłów odbił futbolówkę w pole, a obrońcy wybili na róg.

Do przerwy zostało 1-0

Tuż po przerwie w 48 minucie minucie po lewej stronie Ji-Sung Park wypuścił prostopadłą piłką Wayne Rooneya. Anglik zwodem ominął jednego obrońcę przekładając sobie tym samym piłkę na mocniejszą prawą nogę. Oddał strzał po ziemi. Futbolówka odbiła się jeszcze od bramkarza ale wpadła do bramki. 1-1

W 54 minucie po prawej stronie wpadł w pole karne Wayne Rooney ale jego strzał zablokowali gracze beniaminka. Anglik miał jeszcze okazję na dobitkę ale nie trafił czysto w piłkę.

W 56 minucie było już 1-2 dla gości. Najpierw po prawej stronie brylujący w zespole Wayne Rooney minął paru obrońców i wpadł na 5 metr. Podawał jeszcze do środka pola do wchodzącego Ruud van Nistelrooya ale obrońcy wybili na korner. Z prawej strony dośrodkował Rooney, a w polu karnym wychodzący Roy Carroll zderzył się w powietrzu z główkującym John O'Shea, który głową umieścił piłkę w siatce. Sędzia nie przerwał akcji i wskazał na środek. 1-2

W 60 minucie po kolejnym dośrodkowaniu z prawej strony Ruud van Nistelrooy nieczysto głową uderzył obok słupka.

W 65 minucie po lewej stronie znalazł się strzelec drugiej bramki John O'Shea ale uderzył bardzo mocno nad poprzeczką.

W 68 minucie Wayne Rooney z prawej strony oddał kolejny strzał po ziemi ale Carroll złapał futbolówkę.

W 70 minucie Ruud van Nistelrooy zwiódł obrońców w polu karnym, odwrócił się w stronę bramki i oddał mierzony techniczny strzał na bramkę. Piłka przelobowałą golkipera ale odbiła się od poprzeczki.

W 76 minucie Nistelrooy został wypuszczony sam na sam z golkiperem ale w porę zdołał wyjść i zgarnąć piłkę z pod nóg Holendra.

W 75 minucie Marlon Harewood wpadł po prawej stronie w pole karne ale jego strzał po ziemi był za słaby i Edwin Van der Sar złapał piłkę.

W 90 minucie meczu Gary Neville pociągnął po prawym skrzydle. Podał do wychodzącego na czystą pozycję Rooneya ale Anglik nie trafił czysto w piłkę, która opuściła boisko obok lewego słupka.

Sędzia doliczył 4 minuty i zakończył jedno z ciekawszych spotkań 14 kolejki Premiership. Akcji pod dwoma bramki było sporo. Zawodnicy przez pełne 90 minut spotkania prowadzili żywiołową grę. Czerwone Diabły zasłużenie wygrały 1-2.

PostWysłany: Pon 12:46, 28 Lis 2005    Temat postu:

Dzięki temu aktualna tabela wygląda tak..

PostWysłany: Pon 12:55, 28 Lis 2005    Temat postu:

manchester traci az 10 punktów. Są już bez szans na Mistrzostwo!

PostWysłany: Czw 22:34, 13 Kwi 2006    Temat postu:

Villarreal jest lepszy od MU a Ferguson to moze czyscic buty Pellegriniemu.

Adamo Wielki
Kozak

Dołączył: 17 Lut 2006
Posty: 360

PostWysłany: Sob 13:20, 15 Kwi 2006    Temat postu:

MU co rok odpada z LM ... może powinni zmienić trenera ???

Misiek
kolo

Posty: 84

PostWysłany: Czw 17:51, 20 Kwi 2006    Temat postu:

Do Kozaka: Uwarzam że mówienie że jakiś klub jest lepszy od innego jest troche pochopne. Nie da sie powiedzieć że jakiś klub jest lepszy. Dużo od tego zależy pozatym każdy klub ma swoje wzloty i upadki. Teraz jest sezon w którym MANUTD nie idzie dobrze. Ale nigdy nie wiadomo co będzie w przyszłości.

Do Adama:masz racje trzeba wywalić NA ZBITY PYSK TEGO SZLACHCICA OD SIEDMIU BOLEŚCI.

Ostatnio zmieniony przez Misiek dnia Sob 19:33, 22 Kwi 2006, w całości zmieniany 2 razy

PostWysłany: Sob 19:06, 22 Kwi 2006    Temat postu:

Mówiłem o Fergusonie. Źle sformuowałem mojego ostatniego posta. Jak tak popatrzyłem z dystansu to źle potraktowałem Fergusona. Wkońcu wiele dobrego zrobił dla MU. Ale tak zawsze jest że coś przemija i trzeba je zmienić na nowe.